Collection: Исто како мама

Ова е колекција облека наменета за мајки и деца, инспирирана од мојата ќерка и нејзината желба да биде исто како мама. Секое парче е рачно изработено од висококвалитетен лен или поплин, што овозможува издржливост, уникатност и автентичност.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Изберете го фустанот што најмногу Ви прилега Вам мајка: „Ленен макси фустан“ или „Ленен макси фустан на врзување“. За детето, одберете меѓу: „Ленено фустанче со карнери“, „Ленен ромпер“ или „Ленен ромпер со карнери“.

Потоа, изберете го материјалот: лен или поплин.Ако се одлучите за лен, имате на располагање една од нашите 15 бои/дезени.

Вашите производи ќе бидат изработени во рок од 15 до 20 дена. Бројот на достапни материјали е ограничен, а периодот за PRE ORDER е до 30.06. Затоа, нарачајте го вашиот сет уште денес.
Ве молиме за разбирање, бидејќи секое парче е рачно изработено и потребно е време за неговата изработка.

 

Filter:

Availability
0 selected Reset
Price
The highest price is ден 3,800.00 Reset
ден
ден
Color
0 selected Reset
Size
0 selected Reset

5 products

Filter and sort

Filter and sort

5 products

Availability
Price

The highest price is ден 3,800.00

ден
ден
Color
Size

5 products