Skip to product information
1 of 4

mushie

Сет од 2 чаши - Сива

Regular price ден 900.00 MKD
Regular price Sale price ден 900.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Нежни бои и едноставен но безбеден дизајн, овој сет вклучува две силиконски чаши.  Направени во Данска од полипропиленска пластика без БПА, овие чаши се безбедни за вашите најмили и се лесни за одржување, со тоа што може да се перат во машина за садови. 

Секој сет доаѓа со две идентични чаши. 

Materials

Dimensions

Care information