Skip to product information
1 of 1

mushie

Lovely ќебе ѕвезда - Есен жолта

Regular price ден 1,200.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,200.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Lovey ќебињата на Mushie се слатко, гушкачко и смирувачко ќебе со играчка. Ќе донесе удобност и сигурност и ќе ги стимулира сетилата на вашето дете. Ќебето Lovey е достапно во 5 различни бои и 2 различни дизајни и е идеално за дремка и време за играње. Можете исто така лесно да го носите со себе кога сте во движење.

Ќебињата Lovey се направени од 100% органски памучен муслин и ќе останат меки по секое перење.

Детали:
Материјал: 100% органски памук муслин
Нега: Измијте го на ладно на деликатно, и на деликатно сушење

Materials

Dimensions

Care information