Skip to product information
1 of 2

liewood

Чинија со поделби - Шан/минт

Regular price ден 2,450.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,450.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Презентацијата е важна, кога станува збор за сервирање оброци за малите и со делење на храната, може да се војуваат многу битки за време на оброкот. Чинијата со поделби ја дели храната на четири послужавници што му овозможуваат на детето да меша како што сака.

Материјал: 100% силикон
Нераскинлив
Може да се мие во машина за садови

Materials

Dimensions

Care information