Skip to product information
1 of 9

kidsandco.mk

Чаршафи за SmartGrow 7во 1

Regular price ден 1,200.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,200.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Color

Овие чаршафи се идеални за  SmartGrow 7во 1 креветчето. За округлата и овалната верзија. Изработени од чист памук ви гарантираат висок квалитет за вашето бебе.

Достапни во 9 различни бои.

Што добивате:

  • 100% чисти памучни чаршафи (изработени според 100 by OEKO-TEX® стандардот)
  • Чаршаф за округлата верзија (78 cm × 81 cm)
  • Чаршаф за овалната верзија (135 cm × 78 cm)
  • Двата чаршафи имаат ластик на крајот


 

Materials

Dimensions

Care information