Skip to product information
1 of 4

mushie

Стикери за повеќекратна употреба - Планети

Regular price ден 600.00 MKD
Regular price Sale price ден 600.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Поставете ја основата за имагинативно раскажување приказни со стикерите за повеќекратна употреба, која содржи теми од диносауруси и праисториски сцени. Надуени налепници што може да се користат одново и одново, децата ќе уживаат во играта со разновидни шарени диносауруси. Едноставните рачки за носење ви овозможуваат да ги носите со себе секаде на играње. Гледајте како малите глумат безброј сценарија додека ги движат налепниците низ книгата и истражуваат.

Детали

Секој сет вклучува 40+ надуени налепници за повеќекратна употреба за ставање, слој и повторна употреба.
Склопени налепници за повеќекратна употреба се со димензии 8,7 x 9,9" (22,09 x 25,14 cm)
Препорачано за возраст од 3 години+
Произведено во Кина
Заштита

Избришете ги задните налепници со влажна крпа за да ги отстраните влакненцата или прашината.

Materials

Dimensions

Care information