mushie

Силиконски држач за цуцла - Песок

Sale price Price ден 900.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Со ремен и простор да се сместат до три цуцли, овој држач за цуцла може лесно да се закачи на торба за пелени или количка, па така што цуцлите ви се секогаш на дофат на раката.

Дизајниран во Шведска, направен е од силикон за храна во безвременски бои, и е погоден да се мие во машината за садови.

100% ослободен од БПА, ПВЦ и фталати.

Погоден за секоја марка на цуцла.