Skip to product information
1 of 1

mushie

Силиконска длабока чинија - Слонова коска

Regular price ден 950.00 MKD
Regular price Sale price ден 950.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Дизајнирана во Шведска, оваа силиконска чинија има лепливо дно што ја фиксира и ја одржува на место, минимизирајќи ги истекувањата на храна додека вашите малечки учат како да се хранат. Силиконскиот материјал за храна ви овозможува безбедно да ја загреете храната директно во садот.

Упатства за нега:

Рачно миење со топла вода и сапуница пред употреба.
Користете ја на мазна, сува и чиста површина за да обезбедите вшмукување.
Може да се мие во машина за садови.

Materials

Dimensions

Care information