mushie

Силиконска чинија - Пудра сина

Sale price Price ден 900.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Дизајнирана во Шведска, оваа силиконска чинија има лепливо дно што ја фиксира и ја одржува на место, минимизирајќи ги истекувањата на храна додека вашите малечки учат како да се хранат. Силиконскиот материјал за храна ви овозможува безбедно да ја загреете храната директно во садот.

Рачно измијте ја со топла вода и сјај пред употреба. Поставете ја на мазна, сува и чиста површина за да обезбедите вшмукување и лепење на истата.