Skip to product information
1 of 6

maileg

Сет за среќен ден

Regular price ден 850.00 MKD
Regular price Sale price ден 850.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Совршен комплет за забава за среќен ден. Овој комплет вклучува сè што ви е потребно за украсување на маса: салфетки, венец и срца од конфети.

Големина: Сет за Happy Day
Димензии: В 2 цм Ш 14цм
Возраст: Само за декорација
Материјал: Хартија/Памук/Метал

Materials

Dimensions

Care information