Skip to product information
1 of 3

liewood

Рори детска капа - Розе микс

Regular price ден 1,750.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,750.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Фраерската Рори капа има забавни принтови и разиграни детали. Ги штити од сонце вашите најмили и им ги чува нежните очи.

Материјал: 100% органски памук
Големината може да се прилагоди со помош на токата на задната страна

Materials

Dimensions

Care information