Skip to product information
1 of 2

mushie

Ранец за дете - Зелена

Regular price ден 1,800.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,800.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Прекрасниот ранец за мали деца е совршен за малите истражувачи во нивните големи авантури! Водоотпорен е и лесно се брише и се чува сув. Горната рачка го олеснува фаќањето и одењето, а со прилагодливите ремчиња за на рамо можете да создадете приспособено вклопување. Ранецот има преден џеб со магнетно затворање и еластични странични џебови за држење на мали чаши и шишиња. Ранецот е совршен за секојдневна употреба на децата и обезбедува доволно простор за сите нивни неопходни работи, како што се закуски и играчки.
Детали за ранец за мали деца Mushie:

Големина: Една големина
Материјал – школка: водоотпорен најлон / поставата: полиестер


Инструкции за нега на ранец за мали деца Mushie:
Се мие на максимална температура од 30°C (80°F)
Легнете го рамно за да се исуши

Materials

Dimensions

Care information