Skip to product information
1 of 2

maileg

Пријатели од џунглата - Лав

Regular price ден 2,150.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,150.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Овој Лав ќе биде крал на вашата џунгла. Пријателите од џунглата пристигнуваат во кутија за подароци. Може да ги менувате облеките помеѓу сите пријатели на џунглата. Сите пријатели на џунглата се рачно изработени од природни ткаенини како лен и памук. Секое животно има прекрасни извезени детали. 

Висина: 36 цм
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: Сите возрасти
Перење: 30°C
Материјал: Лен
Полнење: полиестер/пелети

Materials

Dimensions

Care information