Skip to product information
1 of 2

maileg

Висечка декорација за креветче - Приспивни пријатели

Regular price ден 4,300.00 MKD
Regular price Sale price ден 4,300.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Приспивни пријатели е колекција со прекрасни бебешки животни закачени да висат. Оваа висечка декорација е совршена за креветчето на вашето бебе. Животните се направени од меки ткаенини со уникатни принтови и се спакувани во прекрасна кутија за подароци.

Димензии: В 60 цм Ш 20цм
Возраст: Само за декорација
Перење: 30°C
Материјал: памук/лен
Полнење: рециклиран полиестер

Materials

Dimensions

Care information