maileg

Принцезата на зрно грашок, голема сестра

Sale price Price ден 3,000.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Си беше еднаш една принцеза ... Сет за игра инспириран од познатата бајка Принцезата на зрно грашок. Овој комплет вклучува замок со душеци, зрно грашок и принцеза глувче.

Висина: 17 см
Ширина: 15 см
Возраст: +3 години
Перење: 30°C
Материјал: Памук
Полнење: Рециклиран полиестер/Пепелети