Skip to product information
1 of 3

mushie

Постер Цвеќиња - пакување од 3 постери

Regular price ден 1,800.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,800.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Украсете ја детската соба со прекрасниот сет од три цветни постери во нежни бои и разиграни принтови. Слатките, расцутени лица ќе внесат многу топлина и радост во секој дом. Постерите ќе им овозможат на најмалите да ја откријат убавината на природата и ќе им дадат поттик да цветаат, сакаат и блеснат.

Комплетот за постери е дизајниран во Шведска.
Детали за комплетот за постерите:

Количина: 3 постери
Печатено на хартија со сертификат FSC
Димензии 21 x 29,7 cm (A4, големина ЕУ)
Упатства за нега на комплетот за постери Mushie Floral:

Кога ќе ги примите постерите, ставете ги под тежински, рамен предмет и оставете 12-24 часа целосно да се израмнат.

Materials

Dimensions

Care information