Skip to product information
1 of 1

kidsandco.mk

Поплин макси фустан - Розеви линии

Regular price ден 3,200.00 MKD
Regular price Sale price ден 3,200.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size

ОВОЈ ФУСТАН СЕ НАРАЧУВА ОДНАПРЕД И ПОТРЕБНО ВРЕМЕ ЗА ИЗРАБОТКА Е 2 НЕДЕЛИ

Овој поплин макси фустан наменет за мајки е рачно изработен од 100% поплин. 

Изработен во романтичен бох/винтиџ стил, со надувани, пуфкасти ракави до над лактите и едноставно, опуштено здолниште. Ленес и пријатен за носење.

Материјал: 100% поплин.

Време за изработка: 2 недели

Materials

Dimensions

Care information