Skip to product information
1 of 2

mushie

Декоративен венец

Regular price ден 1,300.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,300.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Украсете ја собата на вашето дете со шарениот венец за декорација, додадете допир на разиграност над креветот, масата за пресоблекување или на друго место што е соодветно за вашето бебе.

Овој венец е во родово неутрални бои ќе и даде на собата безвременски и елегантен изглед во текот на целата година.

Детали:
Материјал: 100% органски памук
Димензии: Д 240 цм x Ш 64 цм x В 13 цм 

Бои: природни, магла, руменило и зелена кембриџ

Materials

Dimensions

Care information