Skip to product information
1 of 2

maileg

Бебе глувче што спие и е будно во кутија за кибрит

Regular price ден 1,250.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,250.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Бебешко глувче, поспано/будно во кутија за кибрит - Девојка
Класичен елемент на Мајлег. Овој глушец е подготвен за часови игра и спие цврсто во нејзиното мало сандаче за кибрит. Облеката и постелнината се изработени од меки ткаенини со уникатни принтови и прекрасни бои. 

Висина: 8 см
Ширина: 2 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: +3 Година
Перење: 30 ° C
Материјал: Памук
Полнење: Рециклиран полиестер

Materials

Dimensions

Care information