Skip to product information
1 of 4

mushie

Sвезди за редење

Regular price ден 1,000.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,000.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Што е вклучено: Комплет од 5x ѕвезди за редење.

Стрелачките sвезди го осветлуваат данскиот град Архус за да стигнат до игротеката на вашето дете. На малите ќе им се допаднат пригушените бои додека ги истражуваат своите фини моторни вештини со оваа прекрасна играчка.

Со нашата данска колекција играчки за деца од 0 до 3 години, вашето дете може да игра додека учи вредни вештини.

Развива координација на рака-око и помага со многу повеќе неопходни вештини како рамнотежа, држење сила и контрола, груби моторни вештини и преминување вежби за средна линија.
Изработено од 100% нетоксична, БПА и пластика без фталат.
Оваа играчка е дел од нашата данска колекција Hygge.
Произведено во Данска.

Materials

Dimensions

Care information