mushie

Mushie сет од 2 чаши - Жалфија

Sale price Price ден 900.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.
Меки бои и чист дизајн, овој сет за чаши е едноставен и елегантен - и лесен за одржување на вашето бебе. Направени во Данска од полипропиленска пластика без БПА, овие чаши се безбедни за вашите најмили и се лесно одржливи.

Секој сет доаѓа со две идентични чаши.