mushie

Mushie сет од 2 длабоки чинии - Цигла розева

Sale price Price ден 1,100.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.
Меки бои и чист дизајн, овој сет од две чинии е едноставен и елегантен - и лесен за одржување. Направени во Данска од полипропиленска пластика без БПА, овие чинии се безбедни за вашите најмили и се лесно одржливи, со тоа што може да се исперат во машина за садови или да се стават во микробранова.

Секој сет доаѓа со две идентични чинии.