Skip to product information
1 of 3

mushie

Сет од 2 кружни длабоки чинии - Нарцис

Regular price ден 900.00 MKD
Regular price Sale price ден 900.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Нежни бои и едноставен но безбеден дизајн, овој сет за јадење вклучува две кружни длабоки чинии.  Направени во Данска од полипропиленска пластика без БПА, овие чинии се безбедни за вашите најмили и се лесни за одржување, со тоа што може да се перат во машина за садови и се безбедни за во микробранова. 

Секој сет доаѓа со две идентични чинии. 

Materials

Dimensions

Care information