Skip to product information
1 of 2

mushie

Четка за заби со ѕвезда - Нарцис

Regular price ден 750.00 MKD
Regular price Sale price ден 750.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Воведете им на вашите малечки самостојно четкање додека градат добри навики со нашата разиграно дизајнирана четка за заби. Направена од 100% силикон за храна, оваа четка за заби е дизајнирана со супер меки влакна кои нежно ги чистат и стимулираат непцата и забите на вашето малечко.

Достапна во меки бои, четката за заби вклучува силиконска основа за вшмукување за практичност и отстранлив заштитник за да се спречи заглавување и гушење, што ја прави четката за заби безбедна и лесна за употреба.

Детали
• Погоден за сите возрасти
100% силикон за храна
Без БПА, ПВЦ и фталати
Четката за заби е со димензии 2,25 x 5,5" (5,71 x 13,97 cm)
Четката за заби има отстранлив заштитник за да спречи гушење и вшмукување

Грижа
За да ја исчистите, измијте ја со топла вода и со сјај и оставете да се исуши на воздух.

Materials

Dimensions

Care information