Skip to product information
1 of 1

mushie

Четка за заби напрсток - Лила/Слонова коска

Regular price ден 700.00 MKD
Regular price Sale price ден 700.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Помогнете им на вашите најмили четкањето да помине непречено и да започнете да градите добри навики со овие 100% напрстоци за заби без БПА, без хемикалии!

Направени од силикон за храна, испакнатините на грбот помагаат при болни непца, додека влакната од предната страна ги одржуваат чистите забите на вашето бебе. 

Materials

Dimensions

Care information