kidsandco.mk

Топка глодалка - Песок

Sale price Price ден 850.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Овие глодалки за заби се направени од 100% нетоксичен силикон, наменет за храна и не содржат БПА и фталати, што ги прави безбедни за уживање.
Дизајнирани за да бидат лесни за фаќање за мали бебешки раце

Начин на одржување: измијте со топла вода и сапуница и оставете да се исуши