Skip to product information
1 of 2

mushie

Силиконско лигавче - Розеви цветови

Regular price ден 1,100.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,100.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Овозможете му на вашето малечко да се чувствува пријатно и чисто со нашата колекција од силиконски лигавчиња, за сите љубители на забавата. Дизајнирани во Шведска, лигавчињата на Mushie се карактеризираат со класични модели кои доловуваат изглед кој е безвременски и елегантен.


Направени од силикон за храна, овие разиграни лигавчиња се без БПА и фталати.


Лигавчињата на Mushie се одликуваат со заоблени, вградени прицврстувачи на вратот за пријатно вклопување. Длабокиот преден џеб е совршен за фаќање храна, одржување на вашето бебе и околината чиста.
Лесно се чистат. Силиконските лигавчиња се спротивставува на дамките и не апсорбираат вода. Се мијат со сапун.

Materials

Dimensions

Care information