Skip to product information
1 of 4

mushie

Силиконско лигавче - Ретро коли

Regular price ден 1,000.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,000.00 MKD
Sale Sold out
Tax included.

Овозможете му на вашето малечко да се чувствува пријатно и чисто со нашата колекција од силиконски лигавчиња, за сите љубители на забавата. Дизајнирани во Шведска, лигавчињата на Mushie се карактеризираат со класични модели кои доловуваат изглед кој е безвременски и елегантен.


Направени од силикон за храна, овие разиграни лигавчиња се без БПА и фталати.


Лигавчињата на Mushie се одликуваат со заоблени, вградени прицврстувачи на вратот за пријатно вклопување. Длабокиот преден џеб е совршен за фаќање храна, одржување на вашето бебе и околината чиста.
Лесно се чистат. Силиконските лигавчиња се спротивставува на дамките и не апсорбираат вода. Се мијат со сапун.

Materials

Dimensions

Care information