Skip to product information
1 of 5

mushie

Силиконски држач за цуцла - Румена

Regular price ден 900.00 MKD
Regular price Sale price ден 900.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Со ремен и простор да се сместат до три цуцли, овој држач за цуцла може лесно да се закачи на торба за пелени или количка, па така што цуцлите ви се секогаш на дофат на раката.

Дизајниран во Шведска, направен е од силикон за храна во безвременски бои, и е погоден да се мие во машината за садови.

100% ослободен од БПА, ПВЦ и фталати.

Погоден за секоја марка на цуцла.

Materials

Dimensions

Care information