Skip to product information
1 of 4

mushie

Силиконска чинија со прегради - Румена

Regular price ден 1,100.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,100.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Дизајнирано во Шведска, оваа силиконска чинија има лепливо дно што ја фиксира и ја одржува на место, минимизирајќи ги истекувањата на храна додека вашите малечки учат како да се хранат. Силиконскиот материјал за храна ви овозможува безбедно да ја загреете храната директно во садот.

Рачно мијте го со топла вода и сјај пред употреба. Поставете го на мазна, сува и чиста површина за да обезбедите вшмукување и лепење на истиот.

Materials

Dimensions

Care information