mushie

Сет за јадење - Пудра сина

Sale price Price ден 1,800.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.
Меки бои и чист дизајн, овој сет за јадење вклучува една длабока чинија, една округла чинија и една чаша, и е едноставен и елегантен - и лесен за одржување. Направени во Данска од полипропиленска пластика без БПА, овие чинии се безбе