maileg

Пријатели од џунглата - Слон

Sale price Price ден 2,150.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Овој слон никогаш нема да го заборави својот најдобар пријател. Пријателите од џунглата пристигнуваат во кутија за подароци и носат кошула со сина боја, но можете да го промените нивниот изглед и да им ги менувате облеките. Сите пријатели се рачно изработени од природни ткаенини. 


Висина: 34 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: Сите возрасти
Перење: 30 ° C
Материјал: Лен
Полнење: полиестер/пелети