Skip to product information
1 of 2

mushie

Палета за боење играчка за притискање - Мулти

Regular price ден 900.00 MKD
Regular price Sale price ден 900.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Направена со мали раце на ум, нашата играчка за притискање го поттикнува сензорно истражување и развој на фини моторни вештини со својот едноставен дизајн и нежни бои. Одликувајќи се со силикон за храна и пластична рамка без БПА, децата ќе се вклучат во учењето додека ги притискаат меурчињата и слушаат благ удар. Оваа играчка е инспирирана од технологијата и го задржува вниманието на бебињата и постарите деца со бескрајни можности за игра.

Детали:
• Се препорачува за деца на возраст од 10+ месеци
Без БПА/ПВЦ/Фталати
100% силикон за храна
Димензии: 15.5 х 10 cm

Грижа
За чистење, измијте се со топла вода со сјај и оставете да се исуши.

Materials

Dimensions

Care information