maileg

Кутија за складирање на колачиња - Црна

Sale price Price ден 850.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Метална кутија со сопствен дизајн на Maileg. Во овие метални кутии може да ги складирате сите ваши слатки и колачиња.

Висина: 18 цм
Ширина: 15 цм
Препорачана возраст: Само за декорација
Миење: Површинско миење
Материјал: Метал