maileg

Кутија за складирање на колачиња мала - Црна

Sale price Price ден 700.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Метални кутии со сопствен дизајн на Maileg. Во овие метални кутии може да ги складирате сите ваши слатки и колачиња.

Висина: 10 цм
Ширина: 12 цм
Препорачана возраст: Само за декорација
Миење: Површинско миење
Материјал: Метал