mushie

Mushie сет од лажица и виљушка - Нарцис

Sale price Price ден 550.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Меки бои и чист дизајн, овој сет од лажица и виљушка е едноставен и елегантен - и лесен за одржување. Направени во Данска од полипропиленска пластика без БПА, овој сет од лажица и виљушка за деца се безбедни за вашите најмили и се лесно одржливи, со тоа што може да се исперат во машина за садови.


Секој сет доаѓа со една лажица и една виљушка.