Skip to product information
1 of 1

mushie

Mushie сет од лажица и виљушка - Карамела

Regular price ден 650.00 MKD
Regular price Sale price ден 650.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Меки бои и чист дизајн, овој сет од лажица и виљушка е едноставен и елегантен - и лесен за одржување. Направени во Данска од полипропиленска пластика без БПА, овој сет од лажица и виљушка за деца се безбедни за вашите најмили и се лесно одржливи, со тоа што може да се исперат во машина за садови.


Секој сет доаѓа со една лажица и една виљушка.

Materials

Dimensions

Care information