Skip to product information
1 of 3

mushie

Виножито за редење - Тропско

Regular price ден 950.00 MKD
Regular price Sale price ден 950.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Прекрасно и разиграно виножито во разни бои од Mushie!

Активирајте го вашето бебе со оваа забавна и шарена играчка виножито во различни бои. Виножитото помага да се развијат и телото и мозокот и ќе се погрижи времето за играње да биде забавно и креативно со часови.
Нека тече имагинацијата со бескрајните можности за натрупување, сортирање и играње со виножитото кое промовира учење. Можете да го користите и како стилска декорација за собата на вашето бебе.


Детали за производот:
Се препорачува за возраст: 0-3
Материјал: ПП пластика
Димензии: Ш 16,8цм В 7,6цм Д 3 цм
Помага во развојот на когнитивното расудување, фините моторни вештини и развојот на јазичните вештини.
Произведено во Данска


Инструкции за нега:
Исчистете со топла вода и со сапуница и оставете го да се исуши на воздух.

Materials

Dimensions

Care information