Skip to product information
1 of 1

gamarde

Gamarde Мицеларна вода, 200 ml

Regular price ден 900.00 MKD
Regular price Sale price ден 900.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Мицеларната вода ги отстранува сите траги од нечистотии и шминка од лицето и вратот. Погодена е за чувствителна кожа благодарение на екстрактот од цвет од слез и екстрактот од алое вера, кои делуваат смирувачки на кожата. Богата е со хидратантни состојки, па дополнително ја хидрира кожата.

Materials

Dimensions

Care information