Skip to product information
1 of 1

gamarde

Gamarde Дневна и ноќна крема против стареење, 40gr

Regular price ден 1,950.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,950.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Овој дневен и ноќен antiage крем со кремаста и нежна текстура, го храни и негува епидермисот на кожата, ја враќа еластичноста и сјајот на лицето, ги намалува брчките и фините линии во однос на видливост, големина и длабочина.    Совршен за дневна и ноќна крема кај жени на возраст од над 30 години. Ако барате еден продукт кој ќе ви овозможи одлича хидратација и ќе ви помогне во измазнување на фините линии на лицето, тогаш ова е тој продукт.  Оваа крема може да ја користат жени во раните 30ти години, но ист бенефит ќе имаат и жените во 50тите или 60тите години.

Materials

Dimensions

Care information