Skip to product information
1 of 1

gamarde

Gamarde Лабело за дехидрирани усни, 3,8 gr

Regular price ден 450.00 MKD
Regular price Sale price ден 450.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Богатo со хранливи и антиоксидантни активни состојки, лабелото за дехидрирани усни го спречува чувството на затегнатост, ги прави усните помеки, ги штити и им обезбедува брзо смирувачко дејство на усните. Има пријатен мирис на кокос.

Materials

Dimensions

Care information