Skip to product information
1 of 1

gamarde

Gamarde Хидратантна крема за лице, 40 ml

Regular price ден 1,350.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,350.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Оваа хидратантна крема за сува и чувствителна кожа е наменета за хидратација на нормална и чувствителна кожа која е дехидрирана поради влијанието на различни надворешни фактори. Благодарение на својата нежна и кремаста текстура, брзо се апсорбира во кожата, ја подобрува влажноста на чувствителната кожа, ја храни и смирува во текот на денот. Долготрајниот хидратантен ефект ја враќа еластичноста, мекоста и природниот сјај на кожата, обезбедувајќи 64% ПОВЕЌЕ ХИДРАТАЦИЈА 1 ЧАС ПО АПЛИЦИРАЊЕТО.

Materials

Dimensions

Care information