Skip to product information
1 of 1

gamarde

Gamarde Хидратантен еликсир, 30 ml

Regular price ден 2,300.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,300.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Хидратантниот еликсир за лице е вистински ХИДРАТАНТЕН БУСТЕР. Наменет е за секој тип на кожа, дехидрирана, мрсна, нормална и комбинирана кожа. Ја смирува и хидрира деликатната кожа во текот на денот, враќајќи го сјајот и свежината.    Исклучително лесна, нежна текстура, многу брзо се апсорбира и длабински ја хидрира кожата, обезбедувајќи и ја потребната количина на вода што и е потребна на кожата за да остане еластична, свежа и здрава, со што се забавува стареењето и појавата на брчки и фини линии.    Благодарение на исклучителниот состав, пред сè хијалуронската киселина од природно потекло, обезбедува 56% ПОВЕЌЕ ХИДРАТАЦИЈА ЗА САМО 1 ЧАС ПО АПЛИЦИРАЊЕТО.

Materials

Dimensions

Care information