Skip to product information
1 of 1

gamarde

Gamarde Гел за чистење лице за сите типови кожа, 100 gr

Regular price ден 800.00 MKD
Regular price Sale price ден 800.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Гелот за чистење на лице за сите типови кожа темелно ги отстранува сите нечистотии од лицето и вратот правејќи нежна и лесна пена која не го суши лицето, туку го остава чисто и хидрирано.

Materials

Dimensions

Care information