Skip to product information
1 of 1

gamarde

Gamarde Antiage ноќен серум за лице, 30ml

Regular price ден 2,150.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,150.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Ноќниот серум против стареење за лице е збогатен со хранливи и антиоксидантни активни состојки кои ја обновуваат кожата, ги коригираат брчките и фините линии и ја штитат кожата од стареење.    Редовната употреба на ноќниот серум Antiage за лице со богата текстура ја намалува вкупната должина, површина и бројот на брчки и фините линии на лицето, вратот и деколтето. Кожата останува мека, тонирана, мазна и негувана, а процесот на стареење се забавува.

Materials

Dimensions

Care information