Skip to product information
1 of 1

gamarde

Gamarde Хидратантен флуид за лице, 40 ml

Regular price ден 950.00 MKD
Regular price Sale price ден 950.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Овoј флуид за хидратација на лице со исклучително лесна и немрсна текстура обезбедува долготрајна хидратација на кожата и ја смирува кожата. Брзо продира во кожата, интензивно ја хидрира без да остави непријатно чувство на лепливост и маснотија на лицето.

Materials

Dimensions

Care information