Skip to product information
1 of 3

mushie

Силиконски додаток за свежа храна (пакување од 2) - Саге

Regular price ден 1,100.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,100.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.


Овој силиконски додаток за свежа храна е совршен за најмалите кои се подготвени да ја откријат цврстата храна.

Безбедно ќе ги запознаете децата со нови вкусови и текстури додека тие учат да јадат самостојно. Дводелниот дизајн на хранилката за свежа храна лесно се чисти и е направен за мали раце лесно да го држат. Малите дупки ќе ја ослободат вистинската количина на свежи или замрзнати задоволства од делот за хранење. Овој додаток за храна е идеален за носење и за грицкање во движење.


Детали за додатокот на свежа храна Mushie:
Препорачана возраст: 6 месеци+
Материјал: Додаток: силикон за храна / Капак: пластика
Количина во едно пакување: 2

Инструкции за нега
Безбедно за миење садови

Materials

Dimensions

Care information