Skip to product information
1 of 3

liewood

Кутија за храна - Џими - Песок

Regular price ден 2,300.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,300.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Кутијата за храна Џими е изработена од нерѓосувачки челик, а е обложена со пластика во нежна песок боја правејќи ја едноставна, елегантна и пригодна за употреба и за деца и за возрасни. Преградите овозможуваат носење на различни видови на храна.

ЗА ПРОИЗВОДОТ
• Материјал: Нерѓосувачки челик
• Надворешна површина обложена со пластика во песок боја
• Ултра издржлив
• Лесен
• Не апсорбира боја или мирис во внатрешноста

Забелешка: Кутијата за ручек не треба да се користи за складирање течности доколку не е поставена хоризонтално.

ДЕТАЛИ
Димензии: В 6,2 цм Ш 16 цм Д 21 цм

НЕГА
Не ја користете во машина за садови 
Не ја користете во рерна
Не ја користете во микробранова печка
Безбедно за во замрзнувач до -20 степени
Погодена за до 230C
Не ја ставајте на грејна плоча
Пред употреба се измие со топла вода со сапуница

Materials

Dimensions

Care information