Skip to product information
1 of 3

liewood

Чинии за ужина - Филиз/розе микс - пакување од 4

Regular price ден 1,950.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,950.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Чинии за ужинка Био-базирани

Прекрасниот сад за закуски Филиз го олеснува и разубавува грицкањето, не само за децата туку и за возрасните - и овие садови имаат долгорочно дејство наместо садовите за еднократна употреба.

Материјал: 100% PLA
Свилено мазна и мека на допир
Безбедно за миење во машина за садови

Детали за животните
Пакување од 4 чинии
Димензии: ДИЈАМЕТАР (CM) 10, ВИСИНА (CM) 5

Materials

Dimensions

Care information