Skip to product information
1 of 5

mushie

Чаша за вежбање со клунче - Кембриџ зелена

Regular price ден 900.00 MKD
Regular price Sale price ден 900.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Едноставни и елегантни чаши од Mushie!

Овие елегантни чашки во различни меки бои се лесни за држење на вашето бебе. Изработени се од полипропиленска пластика и се безбедни за миење садови и за микробранова печка.

Комбинирајте ги со другите производи за јадење на Mushie во соодветни бои за да создадете совршен сет на садови.


Детали за чашата
Материјал: ПП-пластика
Отпорен на протекување
Капакот има силиконски заптивка за цврсто затворање
Капацитет од 7,7 fl oz (230 mL).
Произведено во Данска


Инструкции за нега 
Погоден за миење садови и микробранова печка

Materials

Dimensions

Care information